جوهر دستگاه بنر

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شمابه نام خدا


سيماي شهر


معرفي جوهر دستگاه بنر


اهميت جوهر دستگاه چاپ بنر


دستگاه چاپ بنر


نگهداري از دستگاه چاپ بنر از اهميت بسيار زيادي برخوردار است. حتي بهترين نوع از دستگاه چاپ بنر نيز در صورتي که رسيدگي هاي لازم براي نگهداري از آن صورت نپذيرد.


مرور زمان باعث دچار مشکلات زيادي خواهد شد. مشکلاتي که حتي باعث قطع شدن روند چاپ خواهد شد.


 


يکي از نکات بسيار مهم که بايد به صورت جدي مورد توجه چاپخانه داران قرار گيرد، خريد جوهر است.


خريداري جوهر و دقت در حين خريد مثلا جوهر االونت دستگاه چاپ بنر حياتي است .چرا که رابطه مستقيمي با نحوه عملکرد و ميزان عمر دستگاه چاپ بنر و نوع مرکب مصرفي وجود خواهد داشت. همچنين بسياري مواقع مشتري فقط به قيمت جوهر دقت ميکند غافل از اينکه قيمت پايين تر با توجه به کيفيت پايين تر خواهد بود در واقع هميشه جوهر هاي بسيار ارزان مشکلات عديده ايي ايجاد خواهند کرد.


علاوه بر اين ، جوهر بي کيفيت به دستگاه چاپ بنر آسيب وارد مي کند .و باعث بروز مشکلات و خسارات و هزينه هاي زياد براي دستگاه چاپ خواهد آمد.


اهميت جوهر دستگاه چاپ بنر


مهمترين عامل در کارکرد راحت و بدون ايراد دستگاه چاپ بنر رنگ بنر يا همان جوهر مصرفي آن ميباشد. بهترين راهکار براي داشتن چاپ عالي و بدون مشکل استفاده از جوهر هاي با کيفيت و بدون ايراد و داراي عمر مفيربالا خواهد بوددر واقع توصيه هميشگي سيماي شهر اين است که با خريد جوهر ارزان تر ، دستگاه خود را دچار مشکل نکنيد.


اين نوع جوهر ها باعث خرابي و گرفتگي هد شده و کل سيستم دستگاه بنر را به هم مي ريزد.


راه حل، خريد از شرکت هاي معتبر و برندهاي معروف ارائه دهنده جوهر در ايران است. با اين کار از شرکتي خريد کرده ايد که پاسخگوي مشکلات به وجود آمده خواهد بود و داراي سرويس و خدمات براي محصولات خود باشد.مجتمع سيماي شهر با داشتن سابقه 15 ساله و يکي از قديمي ترين مراکز عرضه و فروش جوهر مخصوص دستگاه چاپ بنر در ايران ميباشد.


انواع جوهر دستگاه بنر شامل موارد زير است


جوهر هد يکا 


جوهر هد سيکو ژاپن


جوهر االونت براي هد هاي اپسون DX4 , DX5 , DX7 , DX8


جوهر مخصوص هد اسپکترا پولاريس 


جوهر براي هدهاي يووي اپسون و ريکو ژاپن


جوهر مخصوص هدهاي زار انگلستانãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها